Apie vaisingumo kliniką

Gražinos Bogdanskienės „Vaisingumo centro“ laboratorija buvo įrengta pagal Didžiosios Britanijos standartus ir pradėjo teikti paslaugas nuo 1997 metų sausio mėn. 7 dienos. Visi tyrimai, stebėjimai ir procedūros atliekamos modernioje „Vaisingumo centro“ dirbtinio apvaisinimo laboratorijoje, prižiūrint kvalifikuotiems specialistams. Klinika turi akreditacijas teikti ginekologijos, urologijos, pagalbinio apvaisinimo ir lytinių ląstelių banko veiklos paslaugas Lietuvoje.

MISIJA

Sėkmingai bei atsakingai teikti nevaisingumo gydymo paslaugas nuo konsultacijų iki sveiko vaiko gimimo.

 

Vizija

Sieksime, kad nevaisingumo gydymas būtų prieinamas kiekvienai porai, kuriai to reikia.

 

Jau 22 metus mes sėkmingai taikome pacientų tyrimo ir gydymo schemas atitinkančias Vakarų Europos šalių standartus, o specialistų kvalifikacija prilygsta Vakarų Europos kompetencijoms. Mūsų centro specialistai nuolat kelia kvalifikaciją garsiausiose užsienio šalių vaisingumo ir dirbtinio apvaisinimo klinikose Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Graikijoje, Italijoje, JAV, Olandijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Švedijoje bei Vokietijoje.

2019 m. sukako 22 metai, kaip vienijamas bendros idėjos ir vertybių, vadovaujamas gyd. Gražinos Bogdanskienės, veikia „Vaisingumo centras“.

Per 22 veiklos metus centro specialistų dėka gimė daugiau nei 4000 vaikų. 2000 m. pirmą kartą atlikta mikromanipuliacinės IVF procedūros intracitoplazminė spermatozoido injekcija į kiaušialąstę (ICSI).  Pacientų poroms ši procedūra buvo bene vienintelė galimybė susilaukti vaikų. Šiandien nevaisingumo centre atliekamos naujausios procedūros, tokios kaip kiaušidžių ir ir gimdos gleivinės atjauninimas (PRP) ir naujausi tyrimai vyro nevaisingumui nustatyti – oksidacinės pažaidos spermoje nustatymas (MiOXSYS).
 

 

 

 

 

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas