ATSILIEPIMAI

Mudu su vyrų buvom santuokoj jau 7 metai, bet per tuos metus patiems mums nepavyko susilaukti vaikelio, todėl kreipėmės į Gražinos Bogdanskienės vaisingumo centrą. Po atliktų tyrimų, paaiškėjo, kad vyro spermoje yra gana mažas spermatozoidų kiekis. Su tokiu kiekiu mums, greičiausiai, padėti galėjo tik ICSI. Gydytoja pasiūlė vyrui pavartoti "Profertil" kapsules ir po to visgi pabandyti inseminaciją. Jis vartojo kapsules tris mėnesius ir spermatozoidų truputi padaugėjo. Tada man buvo atlikta inseminaciją. Viskas pavyko iš pirmo karto. Dabar jau supuojam savo penkių mėnesių sūnelį ir esam labai labai dėkingi gydytojai Gražinai ir visam vaisingumo centro personalui už suteiktą pagalbą. Nuostabi kliniką, kurioje sulaukėme jautraus ir labai profesionalaus požiūrio į savo pacientus. Mūsų graži šeimyna linki šiai klinikai viso, ko geriausio. 

Ieva

Net pritrūkstu žodžių išsakyti padėkai gydytojai Gražinai Bogdanskienei už tai, kad padėjo išsipildyti mūsų su vyru didžiausiai svajonei - susilaukti kūdikio. Dar nebuvome sutikę tokio profesionalaus, šilto, atsidavusio darbui žmogaus

Janina

Didelis AČIŪ gydytojai Gražinai Bogdanskienei, padėjusiai išvysti pasaulį mūsų mažajam angelėliui. Gydytojos dėka šiandiena esame trise. Lankydamiesi klinikoje pasijutome lyg namuose - aplink jauku, šilta, jautėme ypatingą globą ir atsidavimą iš gydytojos“

Marija

Nėra nieko gražesnio pasaulyje-kaip sulaukti stebuklo. DĖKOJU gydytojai Gražinai Bogdanskienei už tai, kad jos rankose svajonės pildosi ir tai skatina mus, nors jau ir suaugusius, patikėti stebuklais. Dėkoju už profesionalumą, geranoriškumą ir ypatingą atsidavimą darbui. Dėkoju už tai, kad kiekvieną rytą į mane rankytes tiesia ir taria „mama“ mano mylima dukrytė.

Jolanta

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius šiandiena noriu ištarti gydytojai Gražinai Bogdanskienei. Gydytojos dėka mes šiandiena esame didelė, graži  ir be galo laiminga šeima. Netikėkite, kad yra neįmanomų dalykų. Jei negalite susilaukti vaikelio - patarčiau visoms poroms iš karto pagalbos kreiptis į gydytoją Gražiną Bogdanskienę - ji tikrai Jums padės susilaukti kūdikio. Gal net ne vieno. Gydytoja turi didžiulę patirtį.
 

Auksė

Vaisingumas - didžiausia žmonijai skirta dovana, kuria ne visi, deja, gali džiaugtis. Globalizacija bei naujų technologijų pažanga suteikia žmogui daugybę galimybių pažvelgti atidžiau į savo pradžią, įminti gyvybės perteikimo paslaptį. Gydytoja Gražina Bogdanskienė savo aukštos kvalifikacijos ir pašaukimo dėka įprasmina mūsų gyvenimus bei įkvepia optimizmo daugeliui šeimų. Kiekvieną kartą žvelgdami į dukterį mes jaučiame nuoširdžią padėką gydytojai už suteiktą šeimos pilnatvę.

Eglė

Mano vyras ir aš norime padėkoti visam Gražinos Bogdanskienės kolektyvui už suteiktą laimę -  šeimos pagausėjimą. Trūksta žodžių išsakyti dėkingumą, kurį Jums jaučiame.  Be Jūsų mūsų svajonė neišsipildytų.

Julija

Gražina Bogdanskienė- Gydytoja iš didžiosios raidės, į kurią turėtų lygiuotis dauguma gydytojų. Gydytoja yra ne tik geriausia savo srities specialistė, bet ir nuoširdi, pareiginga, supratinga bei mylinti žmones moteris. Gydytoja pagalbos ranką man ištiesė net savaitgaliais, o nutikus bėdai, bet kada galima kreiptis - visada padės, patars. Gydytoja Gražina labai rūpinosi manimi visą neštumo laikotarpį ir - po jo. Lenkiu galvą prieš tokius medikus - kaip Jūs, Gerb.Gražina. Tik Jūsų dėka pastojau, išnešiojau ir sėkmingai pagimdžiau Dievo siųstą stebūklėlį - dukrytę. Taip tapote mūsų šeimai labai artimu žmogumi.

Eglė G.

Nuostabi, rūpestinga gydytoja. Medikė iš didžiosios raidės. Labai atsidavusi pacientams, užjaučianti, neskaičiuojanti darbo valandų. Jai galima paskambinti savaitgaliais ir švenčių metu ir visuomet gausi patarimą ar konsultaciją. Daugiau tokių medikų! Ypatingai Jums dėkinga Jūsų pacientė Viktorija.

Viktorija

Здравствуйте! Хорошие новости из Москвы: 03.04.2013 у нас родилась дочка Александра. Безмерное Вам и Вашей команде СПАСИБО! Низкий ВАМ поклон за Ваше дело жизни и дай Вам Бог здоровья и просветания Вашему центру! С уважением и безмерной благoдарнастю- семья из Москвы, ставшая по настоящему счастливой, благодарна ВАМ!

семья из Москвы

Гражина, здравствуйте! Это Светлана из Советска. У меня сегодня ночью родилась девочка.  Всё хорошо, спасибо Вам большое!

Светлана

Uždaryti

Ačiū.

Netrukus su Jumis susisieksime.

Registruokitės konsultacijai

Darbo laikas